Dojazd i parking

Wyświetl Kancelarię na mapach Google w osobnym oknie

Zadzwoń do Kancelarii

telefon komórkowy (również przez Whatsapp) +48503903909

telefon stacjonarny +48583800224 

Samochód i parking

Duży, strzeżony parking znajduje się za budynkiem w którym mieści się kancelaria notarialna. Opłata to 4 zł za godzinę i jest uiszczana przed wyjazdem w budce ochrony. Wjazd na parking od ulicy podolskiej.

Alternatywnie, bezpłatne miejsca postojowe znajdują się wzdłuż ulicy Śląskiej, przy stacji paliw Orlen lub przy okolicznych ulicach (brak strefy płatnego parkowania).

Kolejka SKM lub PKM

Przystanki obok kancelarii notarialnej to Gdynia Główna (SKM i PKM) lub Wzgórze Św. Maksymiliana (SKM). Oba przystanki w odległości około 10 minutowego spaceru.

Autobusy/Trojelbusy

Łatwy dojazd  komunikacją miejską z dzielnic miasta Gdyni takich jak Centrum, Śródmieście, Działki Leśne, Stocznia, Chylonia, Grabówek, Witomino, Dąbrowa, Karwiny, Mały Kack, Wielki Kack, Redłowo, Orłowo, Pogórze, Obłuże i Kosakowo.

Pieszo

Kancelaria notarialna znajduje się w centrum Gdyni w odległości krótkiego spaceru od ulic: Warszawska, Olsztyńska, Nowogrodzka, Kwidzyńska, Tatrzańska, Pomorska, Morska, Dworcowa, Władysława IV, Józefa Piłsudskiego, Antoniego Abrahama, Jana Kilińskiego, Armii Krajowej, Żwirki i Wigury, Obrońców Wybrzeża, Świętojańska, 3 maja, 10 lutego, Zwycięstwa, Witomińska, Bydgoska, Kielecka, Tatrzańska, Hugo Kołłątaja oraz Kapitańska.

Wyświetl Kancelarię na mapach Google w osobnym oknie

Call Now Button